FLESZ DANCE I

Instruktor Agata Kubiak

 


::

Grupa Flesz Dance I z Nowogardzkiego Domu Kultury powstała w 2008 roku. Instruktorem i choreografem grupy jest Agata Kubiak. Skład grupy tworzy 12 osób w wieku 14-18 lat. Obecnie specjalizują się na poziomie zaawansowanym w następujšcych technikach tanecznych: hip hop, newstyle i disco dance.

Do najważniejszych osiągnięć grupy należy:

Tytuł Laureata w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego w 2008 r.

Wyróżnienie na III Przeglądzie Tańca Nowoczesnego u Skamandrytów w Szczecinie w 2008 r.

Tytuł Laureata w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego w 2009 r. i udział w przeglądzie Wojewódzkim.

III miejsce na X Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego Solistów i Grup Tanecznych KONTRA 2009 W Szczecinie.

Pokaz na V i VI Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych-Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Nowogardu.

Pokaz artystyczny na I Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Freestyle w Trikach Piłkarskich. Pyrzyce 2009.

Pokaz artystyczny na II Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Freestyle w Trikach Piłkarskich. Pyrzyce 2010.

Tytuł Laureata w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego w 2010 r.

Tytuł Laureata w kategorii duety na XI Międzyszkolnym Konkursie Tańca Nowoczesnego Solistów i Grup Tanecznych „KONTRA 2010” w Szczecinie.

Wyróżnienie na Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego w 2010 r.

Udział w XXXIII Konfrontacjach Kulturalnych Młodzieży Szkolnej w Połczynie Zdroju w 2010 r.

Tytuł Laureata na VII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych-Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu 2010 r.

III miejsce na III Turnieju Tańca Nowoczesnego o Basztę Pyrzycką. Pyrzyce 2010 r.

Tytuł Laureata na VII Przeglądzie Tańca organizowanym przez Stowarzyszenie Focus i Szkołę Podstawową nr 42 w Szczecinie-2011 r.

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie tanecznym A Teraz My 2011 organizowanym przez Pałac Młodzieży Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie.

Występ z Martą Wiśniewską Mandaryna podczas XIX Finału Wielkiej Orkiestry świštecznej Pomocy w Szczecinie.

Tytuł Laureata na VIII Nowogardzkich Spotkaniach Tanecznych-Przegląd Zespołów Tanecznych o Puchar Burmistrza Nowogardu 2011 r.

Tytuł Laureata w Rejonowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych Amatorskiego Ruchu Artystycznego w 2011 r .

W dniach 18-20 września 2009 r. tancerze wzięli udział w XIV Polsko-Niemieckim Festiwalu Młodzieży w Koszalinie. Członkowie grupy zostali docenieni przez choreografa hip hop-u Krzysztofa Himkowskiego i wystąpili w koncercie finałowym.
Zespół tańca Flesz Dance I prezentuje swój dorobek artystyczny na prestiżowych zawodach i konkursach tańca, bierze czynny udział w widowiskach muzyczno- teatralnych, obrzędach ludowych, warsztatach artystycznych, obozach tanecznych. W nagrodę za wybitne osiągnięcia artystyczne Urząd Miasta Nowogard oraz Nowogardzki Dom Kultury dwukrotnie ufundował zespołowi Flesz Dance I wyjazd do Serbii (2010 i 2011 r.) na warsztaty artystyczne.

Więcej zdjęć


Kino